Denne side benytter sig af cookies for at kunne fungere korrekt.
Hvis du klikker dig videre rundt på siden acceptere du automatisk at vi benytter disse cookies.
Du kan læse mere om hvilke cookies shoppen sætter på vores generelle afsnit om cookie politik.
86 87 09 30 Åben 9-17.00 info@grovvarecentret.dk
0DKK
I alt0,00 DKK
Vis indkøbskurv
Produkter
Hurtig levering, 1-3 hverdage
Klik og afhent i vores butikker
Finansering op til 10.000
14 dages fuld returret

Medarbejdere

Administration og webshop

Allan Bialazka Hansen Direktør allan@grovvarecentret.dk
Heidi Juhl Hansen Regnskab og bogholderi heidi@grovvarecentret.dk
Line Bialazka Hansen Marketing- og e-commerce manager line@grovvarecentret.dk
Louise Bialazka Hansen Indkøbs- og webassistent - Grovvarecentret louise@grovvarecentret.dk
Maria Holm Indkøbs- og webassistent - Stald-Direkte maria@grovvarecentret.dk

Butikken i Ans ans@grovvarecentret.dk

Sara Lyngsø Salgsassistent
Anette Bjerre Larsen Lagerkvinde
Anfred Hansen Chauffør

Butikken i Silkeborgsilkeborg@grovvarecentret.dk

Marie Skov Olesen Afdelingsleder
Anne-Belle Rindel Olsen Salgsassistent
Kjeld Baad Salgsassistent
Rebecca Sonnenburg Nielsen Salgsassistent
Kia Keller Salgsassistent

Butikken i Herningherning@grovvarecentret.dk

Lone Thrane Salgsassistent
Nanna Bialazka Hansen Salgsassistent
stalddirekte.dk
grovvarecentret.dk