Cookie information

Vi bruger cookies til indsamling af statistik og til trafikmåling. Vi bruger informationen til forbedring af hjemmesiden. Ved at klikke videre, accepterer du brugen af cookies.
Læs mere

86 87 09 30 Åben 9-17.00 info@grovvarecentret.dk
0DKK
I alt0,00 DKK
Vis indkøbskurv
Produkter
Hurtig levering, 1-3 hverdage
Klik og afhent i vores butikker
Finansering op til 10.000
14 dages fuld returret

Medarbejdere

Administration og webshop

Allan Bialazka Hansen Direktør allan@grovvarecentret.dk
Heidi Juhl Hansen Regnskab og bogholderi heidi@grovvarecentret.dk
Line Bialazka Hansen Marketing- og e-commerce manager line@grovvarecentret.dk
Louise Bialazka Hansen Indkøbs- og webassistent - Grovvarecentret louise@grovvarecentret.dk
Maria Holm Indkøbs- og webassistent - Stald-Direkte maria@grovvarecentret.dk

Butikken i Ans

ans@grovvarecentret.dk

Sara Lyngsø Salgsassistent
Anette Bjerre Larsen Lagermedarbejder
Anfred Hansen Chauffør

Butikken i Silkeborg

silkeborg@grovvarecentret.dk

Marie Skov Olesen Afdelingsleder
Emilie Sofie Louring Salgsassistent
Kjeld Baad Salgsassistent
Julie Keller Salgsassistent
Anne-Belle Rindel Olsen Salgsassistent
Rebecca Sonnenburg Nielsen Salgsassistent
Kia Keller Salgsassistent
Nikolaj Grud Hansen Lagermedarbejder
Allan Nielsen Lagermedarbejder

Butikken i Herning

herning@grovvarecentret.dk

Lone Thrane Salgsassistent
Nanna Bialazka Hansen Salgsassistent
stalddirekte.dk
grovvarecentret.dk